GELECEĞİN YILDIZLARINI YETİŞTİRECEK
Advert
Advert
Advert

GELECEĞİN YILDIZLARINI YETİŞTİRECEK

Termespor Yaz Spor Okulu Açıldı

GELECEĞİN YILDIZLARINI YETİŞTİRECEK
Bu içerik 1052 kez okundu.
Advert
   Termespor Alt yapı Antrenörlerinden Civan Aydoğan ve Fatih Özen'in nezaretinde Termespor Başkanı Hüseyin Kambur, yönetim kurulu üyelerinden Oktay Altun, Kadir Aslan, Ercan Kaya, Ahmet Altun, Kenan Karpuzoğlu, Yavuz Kambur ve velilerin katlımı ile yaz spor okulunun açılışını Terme Abdullah Aslan stadyumunda görkemli bir şekilde yaptı.  

TOPLUMA YARALI BİREYLER YETİŞTİRECEĞIZ 

Termespor Kulübü Başkanı Hüseyin Kambur, “Bu yıl düzenlenen yaz okulunun amacı, öncelikle yaz tatiline giren çocuklarımızın sosyal çevre edinmelerini sağlamak, sokak kültüründen uzaklaştırmak, sağlıklı, bilinçli ve topluma yararlı bireyler olmasına katkı sunmaktır. Aynı zamanda bu eğitime yıl boyunca süreklilik kazandırarak Termespor’un alt yapısına sporcu kazandırmayı ve gelecekte Termesporu sağlam temeller üzerine oturtmayı hedefliyoruz ” dedi.

TESİSLEŞME VE ALT YAPI HAMLESİ OLACAKTIR

Yönetim kurulunun hazır bulunduğu açılışta kulüp adına açıklama yapan Ercan Kaya," Termespor kulübü alt yapı ve yaz okulları gençlerimize ve ilçemize hayırlı olsun. Yen'i yönetim kurulumuzun olmazsa olmazı tesisleşme ve alt yapı hamlesi olacaktır. Tesisimiz olmadığımız için futbol okulumuzu stadımızda gerçekleştiriyoruz. inşallah bu sorunu önümüzdeki günlerde halletmiş olacağız.Yaz spor okulumuzdan yetişecek olan yetenekli minik sporcularımızı Termespor'a ,Samsunsporumuza ve Milli takımımıza kazandıracağız "diye konuştu.

Kaynak http://www.karadenizhayat.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE 'ELEKTRONİK KÜPE' GELİYOR
HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE 'ELEKTRONİK KÜPE' GELİYOR
Samsun'da taşıt sayısı 353 bin 733 oldu
Samsun'da taşıt sayısı 353 bin 733 oldu