4 SAMSUN LU GÜREŞÇİ ÇEYREK FİNALDE
Advert
Advert
Advert

4 SAMSUN LU GÜREŞÇİ ÇEYREK FİNALDE

656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivanlık müsabakalarında 4 Samsunlu güreşçi çeyrek finale yükseldi.16 Temmuz pazar günü saat 18:00'da başlayacak mücadele NTV Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak..

 4 SAMSUN LU GÜREŞÇİ  ÇEYREK FİNALDE
Bu içerik 2729 kez okundu.
Advert
 Samsunlu güreşçiler Şaban Yılmaz, Fatih Atlı, Serhat Balcı ve Salih Erinç, Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde çeyrek finale yükselirken bugün altın kemer için mücadele edecekler.

656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivanlık müsabakalarında 4 Samsunlu güreşçi çeyrek finale yükseldi.

Edirne Sarayiçi Kırkpınar Er Meydanı’nda gerçekleştirilen güreşlerin 3. turunda Recep Kara-İsmail Balaban, Şaban Yılmaz-Serkan Serttürk, Fatih Atlı-İsmail Erkal, Salih Erinç-Şahali Kurt, Serhat Balcı-Onur Şener, Orhan Okulu-Ünal Karaman, Mehmet Yeşil Yeşil-Hamza Köseoğlu, Ali Gürbüz-Faruk Akkoyun eşleşmeleri oldu.

Rakiplerini yenen Samsunlu güreşçiler Şaban Yılmaz, Fatih Atlı, Serhat Balcı ve Salih Erinç’in yanı sıra Hamza Köseoğlu, Ali Gürbüz, Orhan Okulu ile İsmail Balaban, adını çeyrek finale yazdırdı. Çeyrek final güreşleri bugün öğle saatlerinde yapılacak.

Samsunlu 4 güreşçinin çeyrek finale çıkması büyük sevinç yaşatırken altın kemerin Samsun’a gelme oranı çok yükseldi. Eğer Samsunlu güreşçiler, çeyrek finalde birbirleriyle eşleşmez ise 4’ü de kürsüye çıkacak. Böylece aynı ilden 4 güreşçi ilk üç dereceyi elde ederek Kırkpınar tarihinde bir ilk gerçekleşmiş olacak.

16 Temmuz pazar günü saat 18:00'da başlayacak mücadele NTV Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak


http://www.sporaksiyon.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ozanımız Arif'e Veda
Ozanımız Arif'e Veda
YÜKSEL : İLÇEMİZDEKİ EN ÖNCELİKLİ SORUN YOL, İSTİHDAM VE SOSYAL YAŞAM!
YÜKSEL : İLÇEMİZDEKİ EN ÖNCELİKLİ SORUN YOL, İSTİHDAM VE SOSYAL YAŞAM!