TERME DEN DÜNYA ŞAMPİYONASINA
Advert
Advert
Advert

TERME DEN DÜNYA ŞAMPİYONASINA

Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) tarafından düzenlenen Yıldızlar Dünya Taekwondo Şampiyonası 23 - 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Mısır´ın Sharm El-Sheikh kentinde yapılacak

 TERME DEN DÜNYA ŞAMPİYONASINA
Bu içerik 1328 kez okundu.
Advert
 Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) tarafından düzenlenen Yıldızlar Dünya Taekwondo Şampiyonası 23 - 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Mısır´ın Sharm El-Sheikh kentinde yapılacak. 

Bu yıl 3. sü düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında Termeden gururumuz Şampiyon Sporcumuz Bengüsu Yılmaz bizleri ve ülkemizi temsil edecek Bengüsu Birbirinden zorlu etapları aşarak Ayyıldızlı formayı temsil etmeye hak kazandı. 

İlk Hedefimiz Türkiye şampiyonluğuydu : 6-8 Temmuz 2017 Tarihleri arasında Antalya´da düzenlenen , 2500 Sporcunun katıldığı ve katılım rekorunun kırıldığı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Bayanlar +59 Kilogramda Türkiye Şampiyonu oldu.

Hemen devamında Dünya Şampiyonası için 26-27 Temmuz 2017 Tarihleri arasında Karaman´da düzenlenen Dünya şampiyonası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Milli Takım Seçme Müsabakalarında Bayanlar +59 Kilogramda Milli Takım seçme müsabakasını kazanarak 23-27 Ağustos Tarihlerinde MISIR da yapılacak olan Yıldızlar Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. Kendi alt yapımızdan yetişen ve Termeden Dünya Şampiyonasına katılacak olan İlk Sporcumuz olacak. Bu gurur Hepimizin Tüm Termelilerin... 

1 Ağustos tarihinde Ankara Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezinde milli takım kampına katılan Sporcumuz yarın sabah Milli Takım Kafilesiyle İstanbul Atatürk Havaalanından Mısır´ın başkenti Kahire´ye oradan da Sharm El-Sheikh kentine hareket edecek.

"ŞİMDİ SIRA DÜNYA ŞAMPİYONASINDA"

Antrenör Murat ÖZDEN :"Sporcularım ve Ben hedeflediğimiz yere her zaman her koşulda disiplinli, istikrarlı çalışarak her maçta bir adım daha ileri giderek, yenilgilerde pes etmeyip ders çıkararak, çalışanın isteyenin bugün olmasa da bir gün başarılı olacağını bilerek bu günlere geldik. Bu başarı bu mutluluk anlatılmaz yaşanır. Sırada bayrağımızı göndere çektirmek var. İnşallah bu mutluluğu da hep beraber yaşar ve yaşatırız.

Bu süreçte yanımızda olan bizi destekleyen Başta Belediye Başkanımız Şenol KUL Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürümüz Halil Seyrekli olmak üzere tüm ekibimiz adına herkese çok teşekkür ederim.”


http://www.termebilgigazetesi.com/


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Terme'de Bir İlk
Terme'de Bir İlk
Fındık Destek Ödemeleri Öne Çekildi 22 Mart'ta Hesaplarda
Fındık Destek Ödemeleri Öne Çekildi 22 Mart'ta Hesaplarda