KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR
Advert
Advert
Advert

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Termespor’daki Başkanlık görevinden istifa edeceğini duyuran Hüseyin KAMBUR, yeni Başkan Adayı Oğuzhan DURAN’la birlikte bir basın toplantısı düzenleyerek , kendisine desteğini açıkladı.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR
Bu içerik 1433 kez okundu.
Advert
 ​Uzun yıllar Termespor kulüp başkanlığı görevini yürüten, takımı (2) sezon Bölgesel Amatör Ligde de oynatan Hüseyin KAMBUR’un yılların verdiği yorgunluktan dolayı yorulduğunu beyan ederek yönetim kurulu ile birlikte 31 Ocak 2018 tarihinde olağanüstü genel kurul kararı alarak yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağını açıklayarak Termespordan hiçbir zaman desteğini esirgemeyerek maddi manevi destekte bulunan Oğuzhan Duran ve yönetim kurulunu üyelerine desteğini beyan etti.


Oğuzhan DURAN’ın bu görevi layıkıyla yapacağına inandığını belirten KAMBUR; “Oğuzhan Kardeşim bir Termeli ve bir Termespor sevdalısı olarak ne zaman kendisinden destek istesek, bu desteğini bizden hiç esirgemedi. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım Termespora uzun süre hizmet ettik.


Artık bu görevi bırakma zamanımız geldi. Takımın ikinci yarıya daha güçlü ve daha moralli girebilmesi için, yönetim kurulunu değiştirmek amacıyla olağanüstü genel kurul kararı aldık. Bu ayın sonunda da bu genel kurulu gerçekleştireceğiz. Ben ve arkadaşlarım bu süreçte aday olmayacağız. Termespora bu zamana kadar yaptığımız hizmeti, Başkan olduğunda Oğuzhan DURAN kardeşimize destek vererek sürdüreceğiz. Kendisine şimdiden 
hayırlı olsun diyor, alacağı görevde kendisine ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum.” dedi. 


​31 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olağanüstü genel kurulda Başkan Adaylığını açıklayan Oğuzhan DURAN ise konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Değerli basın mensubu arkadaşlarım; Termemizin sporda marka yüzü olan Termesporumuzun geçmişte ulaştığı başarılar hepimizin malumudur. Bu başarılarda değerli ağabeyim Hüseyin KAMBUR’un emeği çoktur.


Kendisinin de belirttiği üzere, bizler de bu süreçte bize ne görev düşüyorsa o görevimizi yerine getirmek için mücadele ettik. Kendisinin artık görevi bırakacağını açıklaması üzerine, bizler de Termespora gönül vermiş arkadaşlarımızla birlikte bir yönetim kurulu listesi oluşturduk. Kısmet olursa yapılacak genel kurulumuzda bu liste ile Termesporu yönetmeye talibiz. Bu bir bayrak yarışıdır.


Bizler bizden önceki yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte aynı takımın bayrağını taşıyoruz. Ortak hedefimiz Termesporumuzu layık olduğu yerlere getirebilmektir.

Bu yolda başta Termespor taraftarımız olmak üzere, Belediyemiz ve Sivil toplum Örgütlerimizin bizlere verdiği manevi destek, bu göreve talip olmamızın en büyük gerekçesi olmuştur. Öncelikli hedefimiz Termespor’umuzu önceden mücadele ettiği profesyonel 3ncü lige taşımaktır. Bu şehir ve bu takımın bunu başarabilecek güçte olduğuna inanıyorum.”dedi.


​Takımın yeni Başkanla beraber yeni bir sinerji yakalayacağına inandıklarını belirten takım oyuncuları, yapılacak olağanüstü genel kurulda Başkan adaylığında Oğuzhan DURAN ve yönetimine başarılar diledi.TERMESPOR KULÜBÜ YÖNETİM ADAY LİSTESİ

1. Oğuzhan Duran İş adamı/ Başkan a.
2. Ömer Zorlu İş adamı
3. Turhan Kul İş adamı
4. Müslüm Çamuroğlu İş adamı
5. Mustafa Alemdar İş adamı
6. Mahmut Celepci İş adamı
7. Ayhan Yetim İş adamı
8. Kemal Kahveci Avukat/ Samsun Baro
9. Sabri Alemdar İş adamı
10.Merih Kargı İş adamı
11.Ali Kolcu Yepaş işl. Şefi 
12. İsmail Kethüda İş Adamı
13.Halil Karaçuha İş Adamı
14. Kadir Aslan Eczacı
15. Ercan Kaya Yönetici


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Terme'de Bir İlk
Terme'de Bir İlk
Fındık Destek Ödemeleri Öne Çekildi 22 Mart'ta Hesaplarda
Fındık Destek Ödemeleri Öne Çekildi 22 Mart'ta Hesaplarda