Oy Kaygısıyla Hazırlanmış Listelere Aldanmayın
Advert
Advert
Advert

Oy Kaygısıyla Hazırlanmış Listelere Aldanmayın

MHP Terme Belediye Başkan adayı Adem Güngör meydan mitingi yaptı.

Oy Kaygısıyla Hazırlanmış Listelere Aldanmayın
Bu içerik 3369 kez okundu.
Advert
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın’ın katıldığı miting alanında büyük bir coşku ve heyecan vardı.
Mhp ilçe başkanı Oğuz Pamuk; “ 6 aydır Terme’nin köylerini beldelerini geziyoruz. Terme’de yaşayan Termeli adayla yolumuza devam ediyoruz. Bizim adayımıza Ankara değil, Samsun değil sizler karar verdiniz. Bugün burada ne kadar doğru karar verdiğimizi gösterdiniz. Seçimden sonrada Terme’de kalacak, acıyı tatlıyı yaşayacak olan Adem Güngör’dür. Tüm halkımızdan Allah razı olsun” dedi.
Akla ve mantığa uygun, ayağı yere sağlam basan projelerle gelen Dr. Ferhat Günaydın; Samsun bizim Samsun’umuz, gücümüzü, enerjimizi bir araya getirirsek Terme’ yi Terme yapacağız. Burada adayımıza güveniyoruz. Bizim adımıza ve kendi adına verdiği sözlerin arkasındayız. Yeni projelerle Samsun’un sorunlarını çözeceğiz.
22 yıl öğrenci yetiştirmiş, bu vatana hayırlı evlatlar yetiştiren bir aday olan Adem Güngör; 5 yıllığına ruhsat istedi.Küresel Sermayeyi karşısına alan tek aday olduğunu vurgulayan Güngör Terme’ye hizmet için aday olduğunu belirtti.
Meydan mitinginde konuşma yapan Güngör; “30 Mart’a çok az kaldı. Beni burada her partiden seçmen dinliyor. Kimi destek için, kimi bilgi edinmek için burada, kimi de merak gidermek için. Kime oy kullanacağına karar vermek için buradalar. 22 yıllık öğretmenim 20 yıldır memleketime hizmet veriyorum. Hataları görmeseydik, yanlış yapıldığını bilmeseydik öğretmenlikten istifa etmezdik. Bana teklif geldiğinde herkesin fikrini aldık. Evet dedik. Bugün Akçay’da OMV enerji santrali var ve 6 tane daha santralin onayı üst kuruldan çıktı. Bölgeye santrallerin dizilmesi an meselesi. Ağaçlar kesiliyor, Sivaslar köyünde imar çalışması yapılıyor. Benim ailem kanserle uğraşıyor, Çernobillin etkileri devam etmekte, kemoterapi de bir çocuğun çektiği acıyı hiç kimse bilemez. Biz güzel günler görelim diye aday olduk” dedi.
Terme’nin çöp sorununa değinen Adem Güngör; “Terme ırmağının denize döküldüğü yerde çok güzel bir çöplüğümüz bulunuyor neredeyse Unesco Dünya ödülü alacak. Bütün şehrin çöplüğü denizle ırmağın birleştiği noktada, hayvanlar burada otluyor ve o hayvanın sütü pazarda satılıyor. Yalı mahallesi halkı kendini eve kapatıyor kokudan oralarda durulmuyor. Bu bölgeye geri dönüşüm alanı kurmak, üstünü kapatmak veya palet yapmak çok mu zor? Seçildiğimiz gün hangi partiden, hangi mahalleden olursa olsun, kadın erkek, genç-yaşlı, çoluk- çocuk herkesin başkanı olmaya söz veriyorum” dedi.
Meclis üyesi listelerine iyi bakın
“Doktor doktorluğunu yapsın, avukat avukatlığını, öğretmen öğretmenliğini yapsın” diyenler belediyecilik okulu var da biz mi bilmiyoruz”. Bütün partilerin belediye meclis üyesi listelerini iyi inceleyin, etnik yapıya, oy kaygısına göre yapılan listelere aldanmayın. Ben aynı zamanda hukukçuyum benim listemde Hüseyin Aydın var, ben aynı zamanda inşaat mühendisiyim listemizde Ayhan Işıtan var, uluslar arası ilişkiler okuduk, gıda mühendisimiz var sadece öğretmen değiliz” diyerek projelerini ve yapacaklarını paylaştı.

KAYNAK : http://termevizyongazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=654
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE 'ELEKTRONİK KÜPE' GELİYOR
HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE 'ELEKTRONİK KÜPE' GELİYOR
Samsun'da taşıt sayısı 353 bin 733 oldu
Samsun'da taşıt sayısı 353 bin 733 oldu