TERMEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN
Advert
Advert
Advert

TERMEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Seçim sonrası ilk açıklama Saadet Partisi Terme Belediye Başkan Adayı Ali Yüksel'den Geldi

TERMEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN
Bu içerik 4013 kez okundu.
Advert
Seçim sürecinde ve öncesinde bize desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Termemize hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştık ve Terme halkının bize gösterdiği sevgiye şahit olduk, Allah hepsinden razı olsun.

Seçim sürecinde aday olarak yarışan ve adayları destekleyen tüm hemşehrilerimizin tek amacı vardı; Termemize hizmet etmek. Termemiz için gerçekleştirdiğimiz hizmet yarışının ardından Termemizin yeni Belediye Başkanı seçilen Şenol Kul Beyefendiyi tebrik ediyorum. Termemize güzel hizmetler yapmasını diliyorum. Termemize hizmet etmek için yarıştığımız tüm adaylarımıza da bu güzel ve seviyeli yarış için teşekkür ediyorum.

Eğer ki, seçim sürecinde farkında olmadan kırdığımız kardeşlerimiz varsa haklarını bizlere helal etsinler, bizden yana helal olsun. Gece gündüz demeden bizlerle birlikte koşturan hanım kardeşlerim, genç kardeşlerim ve kıymetli dava arkadaşlarımdan da bizlere haklarını helal etmelerini istiyorum, Rabbim hepsinden razı olsun. Gün halkın iradesine sahip çıkma, Termemizde birlik ve beraberlik içerisinde Termemiz için çalışma günüdür. Sandıklara yansıyan sonuç hepimiz için hayırlı olsun...

Av. Ali YÜKSEL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE 'ELEKTRONİK KÜPE' GELİYOR
HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE 'ELEKTRONİK KÜPE' GELİYOR
Samsun'da taşıt sayısı 353 bin 733 oldu
Samsun'da taşıt sayısı 353 bin 733 oldu