TermeSpor dan Basın Açıklaması
Advert
Advert
Advert

TermeSpor dan Basın Açıklaması

Termespor başkanı Sayın Oğuzhan DURAN bir basın açıklaması yayınladı. Bizlerde bu açıklamayı aynen yayınlıyoruz.

TermeSpor dan Basın Açıklaması
Bu içerik 876 kez okundu.
Advert
Değerli Basın Mensupları; 

Sizleri her aşamasında bilgilendirdiğimiz Termespor'umuzun Süper Amatör Ligde yükseliş süreci kollektif bir çalışmanın ürünüdür. Elde edilen başarıda her bir bireyin çok ciddi emeği vardır. Bu başarının mimarı kişiler değil, seyircisinden sporcusuna tüm Termespordur. Takımımızın yakaladığı başarı ivmesi ve motivasyonu hiç kimsenin bireysel olarak olumsuz yönde etkileme veya algı yaratma hakkı yoktur. Bu anlamda bu kulüpte görev yapan ve Termesporu temsil eden herkes, kurdukları cümlelerden ve sosyal medya hesaplarından yapmış oldukları paylaşımlardan kulübe ve kulüp yönetimine karşı sorumludur.

Termespor ve Havzaspor'un bay geçtiği bu haftada, takımlar arasında bir hazırlık maçı yapılmıştır. Bu hazırlık maçında oluşan skor takım antrenörü Ayhan Bayraktar tarafından sosyal medya hesabında paylaşılmıştır. 13 hafta boyunca yenilgi ile tanışmamış olan ve ligin lideri önünde kendi evinde galip gelen Termespor'da yakalanan bu güzel havayı ve takımın motivasyonunu düşürmemesi için,  yine kamuoyunda, paylaşılan bu skorun lig karşılaşması sonucuymuş gibi algılanmaması açısından, antrenörümüzden sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımındaki skor bölümünü kaldırması hususunda yönetim tarafından bir ricada bulunulmuştur. Yönetimin bu ricası kendisi tarafından dikkate alınmadığı gibi, ayrıca tahrik edici ikinci bir paylaşım daha yapılmıştır. Antrenör Ayhan Bayraktar ısrarla aranmasına rağmen telefonlara çıkmamış, gönderilen mesajlara da cevap vermemiştir. Daha sonrasında yardımcı antrenörümüzle iletişime geçerek tek taraflı olarak kulüple ilişiğini kestiğini beyan etmiştir. 
Sebebi ne olursa olsun, görevlerinden biri de takım oyuncularına ağabeylik yapmak olan Takım Antrenörünün ligin bitimine 5 hafta kala fevri davranışlarla kulüp antrenörlüğünü bırakması asla ahlâkî değildir. Bu pozisyondaki birinin enaniyetle hareket etmesi ve tek taraflı karar alması, sporla ve teknik adamlıkla bağdaşmamaktadır. Antrenörümüzün kulübümüzden ayrılması, belirtildiği üzere tek taraflı ve yönetimimizce onaylanmayan bir karardır. Bu kararın arkasında iyi niyet taşımayan düşünceler olduğu değerlendirilmektedir. Bütün suizanlara rağmen Termespor tüm gücüyle kaldığı yerden yoluna devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur..

Termespor Yönetim Kurulu Adına.. 
Oğuzhan Duran - Kulüp Başkanı 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Terme'de Bir İlk
Terme'de Bir İlk
Fındık Destek Ödemeleri Öne Çekildi 22 Mart'ta Hesaplarda
Fındık Destek Ödemeleri Öne Çekildi 22 Mart'ta Hesaplarda