Cumhurbaşkanımız Samsun a Geliyor
Advert
Advert
Advert

Cumhurbaşkanımız Samsun a Geliyor

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından 24 Mart 2018 Cumartesi günü Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda Olağan Kongre yapılacak. Kongreye ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılacak

Cumhurbaşkanımız Samsun a Geliyor
Bu içerik 446 kez okundu.
Advert

Samsun haber - AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından 24 Mart 2018 Cumartesi günü Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda Olağan Kongre yapılacak. Kongreye ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılacak. 

CUMHURBAŞKANINA SEVGİ SELİ OLACAK 

Tekkeköy ilçesinde başlayan çalışmalarda ilgili konuşan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Samsun mitingler konusunda her zaman farkını gösteren ülkenin en dinamik ve en tecrübeli şehri konumunda bulunuyor. Her mitingindeki coşku ve kalabalık bunun en büyük göstergesi, dışa yansıyan resmidir. 24 Mart Cumartesi günü saat 12.00’da ilçemizde bulunan Yaşar Doğu Spor Salonumuzda Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Tekkeköy halkının Cumhurbaşkanına olan sevgisini herkes iyi bilir. AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Başbakan olduğu 2014 yılında ilçemiz meydanında mahşeri bir kalabalık ile ağırlayarak kendisine olan sevgimizi gösterdik. Yine iki defa Tekkeköy sapağında Cumhurbaşkanımızın konvoyunu durdurarak Tekkeköy’ün desteğini ve sevgisini her defasında ortaya koyduk. Şimdi her zaman olduğu gibi tüm Tekkeköy gönülden Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamaya hazırlanıyor. Örnek bir kongre ve karşılama yapacağız. Ev sahibi olarak hem salonun içinde hem de salonun dışında Cumhurbaşkanımıza sevgimizi ve desteğimizi göstermek için yerimizi alacağız. Ayrıca 24 Mart 2018 Cumartesi günü saat 12.00’da Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan Kongremize ve Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya tüm Samsun halkını davet ediyoruz " dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Fındık Destek Ödemeleri 29 Mart'ta Hesaplarda
Fındık Destek Ödemeleri 29 Mart'ta Hesaplarda
Termeli Uzman Çavuş Ağır Yaralı
Termeli Uzman Çavuş Ağır Yaralı