Terme de Ramazan Sokağı
Advert
Advert
Advert

Terme de Ramazan Sokağı

Ramazan akşamlarını manevi yönden zenginleştirmek ve vatandaşlara huzur dolu saatler yaşatmak amacıyla Ramazan Sokağı kurdu.

Terme de  Ramazan  Sokağı
Bu içerik 2708 kez okundu.
Advert
 
Terme Belediyesi, Ramazan akşamlarını manevi yönden zenginleştirmek ve vatandaşlara huzur dolu saatler yaşatmak amacıyla, ilçe merkezinde, Terme ırmağı yanına 27 adet dükkan’ın yer aldığı “Ramazan Sokağı” kurdu.

NELER OLACAK

Teravih namazı sonrası gerçekleştirilecek olan Ramazan Sokağı etkinliklerinde Kur´an-ı Kerim ziyafetleri, sema gösterileri, sohbet ve söyleşilerin yanı sıra şiir dinletileri, tasavvuf musikisi konserleri ile tiyatro, oyunlu yarışmalar, konser ve stand-up gösterileri yer alacak.

HER AKŞAM BAYRAM TADINDA 

Sona gelen hazırlık çalışmalarını yerinde inceleyen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, dolu dolu programlarla vatandaşlara manevi yönden zengin Ramazan akşamları sunmayı hedeflediklerini söyledi.

Amaçlarının insanlara huzur ve coşku içinde bir Ramazan ayını yaşatmak olduğunu belirterek, “Mübarek Ramazan ayına çok az bir süre kaldı. Terme’mizde ilk kez kurulan Ramazan Sokağımızda bu yıl çok güzel programlar yapacağız. Manasına, anlamına uygun olarak yapacağımız etkinliklerle halkımıza bir nevi eski Ramazanları yaşatacağız. Terme’de Ramazan her akşam bayram tadında yaşanacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram sonrası ilk zam yolda!
Bayram sonrası ilk zam yolda!
KYK yurt inşaatı 9 yıl geciken Terme’de, mevcut yurt da kapanıyor mu?
KYK yurt inşaatı 9 yıl geciken Terme’de, mevcut yurt da kapanıyor mu?