Terme'ye Yeni Galericiler Sitesi
Advert
Advert
Advert

Terme'ye Yeni Galericiler Sitesi

Terme Belediye Başkanı Kul, ikinci el minibüs satışı konusunda Türkiye'de ilk sırada yer alan ilçeye, modern bir galericiler sitesi yapacaklarını açıkladı.

Terme'ye Yeni Galericiler Sitesi
Bu içerik 1795 kez okundu.
Advert

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçede galericilik yapan esnafla bir toplantı yaparak ilçede 4 yıl içerisinde yapılan hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Terme Ulusoy Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Terme Oto Galericiler Derneği Başkanı Osman Cengiz ve galerici esnafı katıldı. Toplantıda yapılması planlanan yeni galericiler sitesi konusu da istişare edildi.

Galerici esnafının sorunlarına ilgisinden dolayı Belediye Başkanı Şenol Kul’a teşekkür ederek, Terme'de bulunan ikinci el minibüs galerilerinin Türkiye'de önemli bir yere sahip olduğunu belirten Terme Oto Galericiler Derneği Başkanı Osman Cengiz, "Terme, ikinci el minibüs satışı konusunda Türkiye'de ilk sırada. Türkiye'nin bu alanda yaklaşık yüzde 60'ını karşılıyor. Özellikle Adana, Diyarbakır, Trabzon, Ordu illerinden büyük talep geliyor. Yılda 5 binin üzerinde minibüs satıyoruz. Türkiye'nin bir ilinde, ilçesinde veya kasabasında bir minibüs satılacak olsa telefonla buradaki galerilere telefon açılır ve fiyat alınır. Yani satış yapılmadan önce mutlaka bizden fiyat alınır "dedi. 

Yaptıkları görüşmeler sonucu Oto Galericiler sitesi olabilecek alanlar ile ilgili bilgilendirmelerde de bulunan Dernek Başkanı Cengiz, "Bizler de yerel idarelerin birer parçasıyız. Kendi sektörümüzde, kentimizdeki vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu hizmeti verirken, siz değerli yöneticilerimizin desteği de bizim için çok büyük şanstır. El birliği, işbirliği içerisinde Terme’mize inşallah modern bir site kazandıracağız.” dedi.

ÖNCELİĞİMİZ BÜYÜK SORUNLAR

Yaklaşık 4 yılda çok sayıda büyük projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “ Çok kısa sürede ciddi projeler gerçekleştirdik. Bizim için önceliğimiz; büyük sorunlarımızı ortadan kaldırmak ve daha yaşanabilir bir kent ortaya çıkarmak. Bu nedenle ciddi sorumluluklarımız var. Sabır ve karşılıklı anlayışla tüm bu sorunların üstesinden hep birlikte geleceğimize eminim. Her çalışmada dile getiriyoruz: ne yaparsak yapalım esnafla birlikte yapacağız. Esnafla konuşarak, tüm detayları masaya yatırarak, birlikte hareket edeceğiz "ifadelerini kullandı. 

Toplantıya katılan yaklaşık 30 galerici, böyle bir projeye hem kendilerinin hem de Terme’nin ihtiyacı olduğunu belirterek Belediye Başkanı Kul’a teşekkür ettiler. Yunus KILIÇ 

 

KAYNAK : http://www.hedefhalk.com/termeye-modern-galericiler-sitesi-1367912h.htm

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun korona ölü sayısı kaç?
Samsun korona ölü sayısı kaç?
Camiler 29 Mayıs'ta kısmen ibadete açılacak
Camiler 29 Mayıs'ta kısmen ibadete açılacak