Terme Belediyesi Whatsapp Hattı Devrede
Advert
Advert
Advert

Terme Belediyesi Whatsapp Hattı Devrede

Terme Belediyesi Whatsapp Çevre ve Temizlik Talep Hattı'nı hizmete soktu

Terme Belediyesi Whatsapp Hattı Devrede
Bu içerik 641 kez okundu.
Advert

Terme Belediyesi Whatsapp Çevre ve Temizlik Talep Hattı'nı hizmete soktu
Terme Belediyesi, temizlik hizmetlerinde WhatsApp uygulamasını kullanmaya başladı. Artık vatandaşlar, WhatsApp üzerinden temizlik kurallarına uymayanları ihbar edebilecek.

Terme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, daha temiz bir Terme için ilçede yeni bir uygulamaya daha imza attı. Müdürlük 7/24 kesintisiz olarak verilen çevre ve temizlik hizmetlerinin daha hızlı ve kolay ulaşılabilir olması için “Whatsapp Çevre ve Temizlik Talep Hattı” kurdu.

Hizmete alınan ‘543 876 1002’ numaralı ‘Temizlik İhbar WhatsApp Hattı’na temizlik kurallarına uymayan, çöp çıkarma saatlerinden önce veya sonra çöp çıkaranlar ihbar edilebilecek.

ÇÖZÜMLER KONUSUNDA BİLGİ

Temizlikle ilgili yaşanan sorunlara daha hızlı müdahale etmek için “Alo Temizlik Hattı” kurduklarını belirten Terme Belediyesi Temizlik işleri Müdürü Ertan Keleş, “Vatandaşlarımız Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan Alo Temizlik Hattını, arayarak sokak ve caddelerin temizliği, evsel katı atıkların toplanması, ambalaj atıkları, bitkisel atık yağlar, atık piller ile ilgili istek ve şikayetlerini bizlere doğrudan bildirebilecekler. İstek ve şikayetlere en kısa sürede çözüm bulup hemşehrilerimizi çözümler konusunda bilgilendireceğiz” dedi.

FOTOĞRAF ÇEKİP GÖNDERİN!

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Temizlik İhbar WhatsApp Hattı' ile ilgili olarak, "Terme Belediyesi olarak ilçemizin temizliğine büyük önem veriyoruz. Ancak zamansız çıkartılan, gelişi güzel sokak aralarına ve evlerin önüne bırakılan çöpler çevremizi ciddi anlamda kirletiyor. Bu konuda, bizim yaptığımız temizlik çalışmalarının yanında, çevre bilinci oluşmuş duyarlı vatandaşlarımızın da çaba göstermesi son derece önemlidir. Duyarlı vatandaşlarımızdan özellikle konteyner önlerine gelişigüzel bırakılan atıklarla, evlerin önüne zamansız bırakın çöpler konusunda bizlere yardımcı olmalarını ve çevre kirliliği ile ilgili gördükleri her aksaklığı fotoğraf çekip yeni açılan hattımıza bildirmelerini istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Fındık Destek Ödemeleri 29 Mart'ta Hesaplarda
Fındık Destek Ödemeleri 29 Mart'ta Hesaplarda
Termeli Uzman Çavuş Ağır Yaralı
Termeli Uzman Çavuş Ağır Yaralı