Beton Yola Zarar Verildi
Advert
Advert
Advert

Beton Yola Zarar Verildi

Terme ilçesinde belediyenin yaptığı beton yola zarar verildi. Belediyenin remi sosyal paylaşım sitesinde yapılan açıklamada; "İnanıyoruz ki yapılan çalışmalara verilen zarar, art niyetli değildir" denildi.

Beton Yola Zarar Verildi
Bu içerik 3633 kez okundu.
Advert

Terme Belediyesi Kocaman - Bazlamaç Mahalleleri arasında beton yol çalışması gerçekleştirdi. Yola dökülen beton sonrası uyarı işaretleri konuldu. Ancak beton kurumadan kimliği belirsiz kişi yada kişilerce araçla girilen yol zarar gördü.

Tahrip olan beton yol çalışmasının ardından Terme Belediyesi'nin resmi sosyal paylaşım hesabında şu açıklamalara yer verildi: 

"İlçemizde vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştırmak için yürüttüğümüz beton yol çalışmalarımız aralıksız sürerken, Kocaman - Bazlamaç mahallelerimiz arasında süren Beton çalışmamız gerekli işaretleme ve uyarı levhaları ile trafiğe kapatılmasına rağmen bazı vatandaşlarımız tarafından bilinçli veya bilinçsiz olarak araçla üzerinden geçmek suretiyle tahrip edildiği tespit edilmiştir. İnanıyoruz ki yapılan çalışmalara verilen zarar, art niyetli değildir. Yapılan her hizmet ilçemizi daha modern, daha temiz, daha yaşanabilir bir ilçe konumuna getirebilmek için. Hizmetlerin korunmasında halkımızın otokontrol refleksi ile hareket edip, kamu malına zarar veren kişileri yetkili mercilere bildirerek, ilçemize sahip çıkacağına inanıyoruz".

KAYNAK : http://www.samsunokur.com/haber/1020/termede-beton-yola-zarar-verildi.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Terme'de iş insanı kardeşinin mezarı başında ölü bulundu
Terme'de iş insanı kardeşinin mezarı başında ölü bulundu
18 AYDIR PROJE BEKLİYOR,ÖLÜM YOLU CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR
18 AYDIR PROJE BEKLİYOR,ÖLÜM YOLU CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR