Başkan Kul’dan asfalt incelemesi
Advert
Advert
Advert

Başkan Kul’dan asfalt incelemesi

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe merkezinde sürdürülen asfaltlama çalışmalarını inceledi. Kul, “Bizler millete efendi olmak için değil hizmetkâr olmak için buradayız. Hem belediyeler olarak hem de teşkilatlar

Başkan Kul’dan asfalt incelemesi
Bu içerik 706 kez okundu.
Advert

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe merkezinde sürdürülen asfaltlama çalışmalarını inceledi. Kul, “Bizler millete efendi olmak için değil hizmetkâr olmak için buradayız. Hem belediyeler olarak hem de teşkilatlar olarak Terme’de ilklere imza atıyoruz” dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe merkezinde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Belediye Meclis üyeleri Recep Ertan ve Hayrettin Akkuş ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Kul, Büyükşehir Belediyesi Terme Fen işleri müdürü Oktay Altun’dan yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

DEĞİŞİM YAŞANIYOR

Sıcak asfalt serim çalışmaları devam eden Çay mahallesi sanayi yolu ile kent merkezinin bağlantısını sağlayacak olan Ünye Caddesi üzerindeki faaliyetleri de yerinde gören ve burada çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Kul, Terme’nin hayata geçirilen gerek devlet yatırımları, gerekse il ve ilçe Belediyesi tarafından yürütülen projelerle son dönemde büyük bir değişim yaşadığını söyledi.

BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Terme Belediyesi’nin birlikte hareket ettiklerini ve işbirliği içerisinde çalışmalar yürüttüklerinin altını çizen Başkan Kul, “Amacımız, daha nezih ve güzel, daha konforlu bir şehir oluşturarak vatandaşlarımız için tüm imkanlarımızı seferber edebilmek. Bu doğrultuda, Samsun Büyükşehir Belediyemizin ekipleriyle birlikte el ele vererek işbirliği halinde, ortaklaşa çalışmalar yürütüyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri Büyükşehir ile el ele Terme’yi değiştireceğiz dedik ve değiştirdik. Zihni Şahin Başkan’ımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu

AK BELEDİYECİLİK HİZMETLERİ

Kısa sürede kısıtlı imkânlara rağmen çok güzel işlere imza attıklarını anlatan Başkan Kul, " Cumhurumuzun her zaman dediği gibi, 'Bizler millete efendi olmak için değil hizmetkâr olmak için buradayız. Hem belediye olarak hem de teşkilat olarak ilklere imza atıyoruz. Geldiğimiz günden bu yana teşkilatımızla uyumlu bir şekilde bu memlekete hizmet etmeye çalışıyoruz. Çünkü biz halkımıza hizmetkâr olmak için varız. En önemlisi de bizler bir saatin çarkları gibi birbirimizi tamamlayacak şekilde çalışıyoruz. Bu sayede Terme’de girmedik mahalle ve sokak bırakmadık. AK belediyecilik Terme’yi nasıl daha yaşanabilir hale getirdiyse, AK Hükümet de Samsun’u ve Türkiye’yi yaşanabilir hale getirdi” şeklinde konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Erhan USTA'dan Kaçak Elektrik Çıkışı
Erhan USTA'dan Kaçak Elektrik Çıkışı
Son dakika… MEB, yüz yüze eğitimin detaylarını açıkladı
Son dakika… MEB, yüz yüze eğitimin detaylarını açıkladı