Tarım fuarı yarın kapılarını açıyor
Advert
Advert
Advert

Tarım fuarı yarın kapılarını açıyor

Samsun'da bu yıl dördüncü kez düzenlenen Tarım Fuarı 26-30 Eylül tarihleri arasında sürdürülecek.

Tarım fuarı yarın kapılarını açıyor
Bu içerik 2400 kez okundu.

Samsun Haber-T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun İl Koordinatörlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği,  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ziraat Mühendisleri Odası, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destek verdiği ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen Tarım Fuarı'na yurtiçi ve yurtdışından ziyaretçiler akın ediyor.

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Tarım Fuarı'na geçen sene yurtiçi ve yurtdışından 48 binden fazla ziyaretçi katılmıştı. Fuarda tarım ile alakalı birçok konu ele alınacak ve çeşitli konferanslar verilecek. Yabancı firmaların fuara katılması ile yurtiçi ticaretin yurtdışına açılması için hemzemin hazırlanıyor.  26 - 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nda, Çarşamba ilçesi bu yıl fuarın onur konuğu olacak. Fuarda Çarşamba’nın tarımsal ürünlerinin tanıtılmasının yanı sıra Çarşamba’ya özgü ikramlar da ziyaretçilere tattırılacak. Fuarda ayrıca Çarşamba Tarım Paneli de gerçekleştirilerek ilçenin tarım potansiyeli hakkında ziyaretçilere bilgiler sunulacak. 

Girişlerin ücretsiz olduğu TÜYAP Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

KAYNAK ==>https://www.samsunhaber.com/samsun-haber/muthis-fuar-yarin-kapilarini-aciyor-h40341.html

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ölüme yürüyen kahraman: Ömer Halisdemir
Ölüme yürüyen kahraman: Ömer Halisdemir
1 Temmuz itibariyle Türkiye'nin normalleşme sürecine girmesiyle birlikte sahiller dolup taştı.
1 Temmuz itibariyle Türkiye'nin normalleşme sürecine girmesiyle birlikte sahiller dolup taştı.