Başkan Kul Hanife nineyi ziyaret etti
Advert
Advert
Advert

Başkan Kul Hanife nineyi ziyaret etti

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mesai saatleri dışında da belediyenin çalışma yaptığı cadde ve sokaklarda incelemelerde bulunup vatandaşları ziyaret ediyor.

Başkan Kul Hanife nineyi ziyaret etti
Bu içerik 2702 kez okundu.
Advert

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, gece saatlerinde ilçe genelinde Terme Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım ve asfalt çalışmalarını denetledi, esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Terme’ye hizmet etmenin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kul, "Bu şehre hizmet etmek bizler için onurdur. Gece-gündüz zaman kavramlarıdır. Kadim şehrimiz ve hemşehrilerimiz için gece de bir gündüz de bir" dedi.


 

BAŞKAN HER AN YANIMIZDA

Başkan Kul’u gece denetim yaparken gören vatandaşlar, "Gece bu saatte bir belediye başkanını denetim yaparken ilk defa görüyoruz. Her zaman halkın arasında olan Şenol Başkanımızdan çok memnunuz. Bizi düşünerek yaptığınız çalışmalar, kentimizi güzelleştirdi, sorunlara çözüm getirdi. Emeklerinize ve sizlere çok teşekkür ederiz" dedi.


 

BU ŞEHRE HİZMET ONURDUR

Saha çalışmalarının teknik ekiple doğru ve kontrollü yapıldığını anlatan Belediye Başkanı Şenol Kul, “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke, beton yol ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Bu şehre hizmet etmek bizler için onurdur.” diye konuştu.


 

HANİFE NİNEYE KONUK OLDU

Yol ve kaldırım çalışmaları yapılan Fenk mahallesi Ertan Sokak’ta kendisi ile karşılaşınca evine davet eden 93 yaşındaki Hanife Ekinci’nin talebini geri çevirmeyen Başkan Kul, “Cadde ve sokak ziyaretlerimizde esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, hoş bir sohbeti paylaşıyoruz. Cadde cadde, sokak sokak hemşehrilerimizle gönül gönüleyiz. Burada da görüyoruz ki yapmış olduğumuz işlerde ne mutlu bize ki vatandaşlarımızın gönlüne girebilmişiz." şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MEB: LGS ve YKS'de öğrencilerimiz tüm müfredattan sorumlu
MEB: LGS ve YKS'de öğrencilerimiz tüm müfredattan sorumlu
Samsun'da Hastanelerde Yer Kalmadı
Samsun'da Hastanelerde Yer Kalmadı