Bu Yoldan Kimse Geçmek İstemiyor
Advert
Advert
Advert

Bu Yoldan Kimse Geçmek İstemiyor

Daha önceden yayınladığımız haberi tekrar gündeme taşıyoruz. Terme ilçesinde köylerin ortak kullandığı ve belediyenin unuttuğu yoldan vatandaşlar geçmek istemiyor.

Bu Yoldan Kimse Geçmek İstemiyor
Bu içerik 3679 kez okundu.

Daha önceden yayınladığımız haber doğrultusunda Emiryusuf - Kumcığaz - Karacaköy bölgelerini ziyaret ettik. Gördüklerimiz karşısında üzüntüyle karşılaştık. Bölgenin yol sorunu mevcut. Büyükşehir belediyesi tarafından Emiryusuf bölgesine beton yol çalışması yapılmış ve halen devam etmekte. Ancak yapılan beton yol da bir çok yerde çökmeler mevcut. Beton adeta erimiş veya beton değilde sadece çakıl dökülmüş. Daha yol çalışması tamamlanmadan yapılan bölgenin bozulması düşündürücü. 1 yıl içinde bozulan beton yolda kullanılan betonun çimentosunun az olduğu aşikar.

Daha önceden yayınladığımız ve bölge halkının sıkça dile getirdiği yol haberimiz aşağıda...

Samsun'un Terme ilçesinde köylerin ortak olarak kullandığı grup yolundan vatandaşlar geçmek istemiyor. Terme Belediyesine defalarca yapılan şikayetler sonuç bulmazken yolu sürekli kullanan vatandaşlar durum karşısında tepkili. 

Samsun'un Terme ilçesinde Sancaklı Kumcağız, Emir Yusuf, Yeniköy, Et Yemezli ve Muratlı köylerinin kullandığı ortak yol yapılan onca şikayete rağmen yapılmıyor. Yolu kullanan sürücüler geçmekte güçlü çekerken, belediyenin olaya el atmamasına tepkiler yükselmeye devam ediyor. 

KAYNAK : https://www.samsunhaber.com/ozel-haber/samsun-da-kimsenin-gecmek-istemedigi-yol-h40866.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İşte 2021 yılı bedelli askerlik ücretleri
İşte 2021 yılı bedelli askerlik ücretleri
WhatsApp Sözleşmesinin Bilinmeyenleri
WhatsApp Sözleşmesinin Bilinmeyenleri