ALİ YÜKSEL “ÇÖZÜM İÇİN GELİYORUZ”
Advert
Advert
Advert

ALİ YÜKSEL “ÇÖZÜM İÇİN GELİYORUZ”

SP Terme Belediye Başkan Adayı Avukat Ali Yüksel: Çözüm için geliyoruz SP'nin Terme Belediye Başkan Adayı Yüksel, Terme'nin sorunlarını bildiğini, ürettiği projelerle sorunlara çözüm için geldiklerini söyledi.

ALİ YÜKSEL “ÇÖZÜM İÇİN GELİYORUZ”
Bu içerik 1587 kez okundu.
Advert

Saadet Partisi'nin (SP)Terme Belediye Başkan Adayı Avukat Ali Yüksel, saha çalışmalarını sürdürüyor. Oluşturduğu uzman ekiple Terme'nin sorunlarını tespit eden Yüksel, projelerini ona göre şekillendirdiklerini belirtti. 

HİZMET ULAŞMAYAN YER KALMAYACAK 

Yüksel, "23 yıllık belediyecilik tecrübemiz var, adaylık süreçlerimizde Termemizi her konuda etüt ettik, sorunları biliyoruz, çözüm için projelerimiz hazır. Acil Eylem planlarımız, kısa, orta ve uzun vadeli projelerimiz hazır. Terme'nin en ücra köşesine kadar hizmet gidecek. Köyün ortak hizmet alacağı Köy ve Mahalle Şantiyeleri kurulacaktır. En bozuk yollardan başlanarak yol yapım seferberliği başlayacaktır "dedi. 

TERME'DE İŞSİZ KALMAYACAK 

Terme'de istihdam olanaklarını artıracaklarını belirten Yüksel, "Gençlerimiz doğduğu yerde doyacak. Terme’ye sahip çıkacak  istihdam alanı ve yatırım alanlarını açacağız. Terme tanıtım günleri ile ve yapacağımız girişimlerle yatırımcılara altyapı,yol ,ruhsat kolaylığı sağlayarak Terme’de geniş çaplı istihdam alanları oluşturacağız. Terme'yi turizmde, eğitimde bir marka yapacağız. İlçemize fakülte ve öğrenci yurdu kazandırmak için çalışmalarımız hazır. Vatandaşlarımızdan dua ve desteklerini bekliyorum "dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Erhan USTA'dan Kaçak Elektrik Çıkışı
Erhan USTA'dan Kaçak Elektrik Çıkışı
Son dakika… MEB, yüz yüze eğitimin detaylarını açıkladı
Son dakika… MEB, yüz yüze eğitimin detaylarını açıkladı