Terme'nin Adını Herkes Duyacak
Advert
Advert
Advert

Terme'nin Adını Herkes Duyacak

SP Terme Belediye Başkan Adayı Yüksel, esnaflarla buluştu. Projelerini anlatan Yüksel, " Biz Terme'nin kalkınması için mücadele vereceğiz. Terme'de biz göreve geldikten sonra hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Terme'nin adını herkes duyacak "dedi.

Terme'nin Adını Herkes Duyacak
Bu içerik 2097 kez okundu.

Samsun Terme ilçesinde Saadet Partisi(SP) Terme Belediye Başkan Adayı Avukat Ali Yüksel, taksici ve kuaför esnafı ile buluştu. Esnafların sorunlarını dinleyen ve taleplerini not alan Yüksel, projelerini anlattı, Terme'de belediye başkanı olmaları halinde hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi. 

GÜZEL GÜNLERİ İNŞA EDECEĞİZ 

"İnşallah daha güzel günleri hep birlikte inşa edeceğiz "diyen Yüksel, " Terme tarımda ve ekonomide geri kalmış. Tarımda ovalarımız olmasına rağmen üreticiler teşvik edilmemiş, ürünlerini tarlada bırakır hale gelmiş. Ekonomide ise ilçemiz işsizlikte ön planda. Esnafımız iş yapamaz durumda. Biz Terme'de belediye başkanlığı görevine gelmemiz durumunda, hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Belediyemiz tarımı teşvik edecek, yatırımcıların önünü açacak, işsizliği Terme'de bitireceğiz "dedi. 

TERME'NİN PLANLARI HAZIR 

Terme'de vatandaşların halen yol ve alt yapı gibi sorunlardan şikayetçi olduğunu söyleyen SP Terme Belediye Başkan Adayı Yüksel, " Bu devirde yol ve alt yapı sorunları halen çözülememiş. Bu durum Terme Belediyesi'nin iyi yönetilemediğini gösteriyor. Yeşil cennetimiz Terme turizmde ön plana çıkacak. Biz tarımı, turizmi ve sanayiyi teşvik edeceğiz.  Belediye olarak yatırımcılara her türlü kolaylığı sağlayacağız. Yani Terme'de un, şeker ve su var, ancak helva yapacak usta yok. Biz tüm planlamalarımızı yaptık, projelerimiz hazır. Terme'nin uzun, kısa vadede planları hazır. 31 Mart'ta vatandaşlarımız ustasını seçecek inşallah "diye konuştu.  Zekeriya FIRAT 

 

KAYNAK : https://www.hedefhalk.com/haber/termenin-adini-herkes-duyacak-1550059?fbclid=IwAR1qHybAtYWSt_ah5OsUw_lIYqwEtR8PovSGoEyWTLSEnOHlYwg_YJYVAYg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!
BABAOCAĞINA ACI HABERİ ULAŞTI!
BABAOCAĞINA ACI HABERİ ULAŞTI!