Kimin Parasını Kime Vermiyorlar!
Advert
Advert
Advert

Kimin Parasını Kime Vermiyorlar!

Saadet Partisi Terme Belediye Başkan adayı Av. Ali Yüksel, "Belediye başka partili olursa para gelmezmiş, hizmet olmazmış. 'Biz seçildik' diye belediyenin parasını kesemezler. O sizin hakkınız, mecburen gönderecekler" dedi

Kimin Parasını Kime Vermiyorlar!
Bu içerik 2652 kez okundu.

Saadet Partisi Terme Belediye Başkan adayı Av. Ali Yüksel, ilçenin en büyük mahallelerinden olan Gündoğdu'da yüzlerce vatandaşın katıldığı coşkulu bir miting düzenledi.

Gündoğdu Mahallesi sakinlerince konfeti ve meşalelerle karşılanan Başkan Adayı Yüksel, "Terme kararı verdi, Terme değişim için, işsizlik için, sosyal hayat, yol, su, altyapı hizmeti için, adil bir yönetim için 'Çare Var' diyor, 'Ali Yüksel' diyor" dedi.

'BİZ SEÇİLDİK' DİYE BELEDİYENİN PARASINI KESEMEZLER

Terme Başkan Adayı Yüksel, "Belediye ve merkezi yönetim ayrı olursa 'hizmet gelmez' yalanını, algısını çalışarak, dürüst ve adil yöneterek boşa çıkaracağız. Belediyenin her ay nüfusa göre gelen parası var, milyonlarca geliri var, bu kaynakları adil bir şekilde paylaştıracağız. Bu gelirler partilere göre dağıtılmıyor kardeşlerim. Bu mali kaynaklar belediyenin asli hakkı, esas olan bu kaynakları hizmete dönüştürebilmek. Belediyeler kar amaçlı şirketler değil, hizmet kurumlarıdır. Biz tüm kaynaklarınızı halkınızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.

ARADIĞINI TERME'DE BULACAKSIN KARDEŞİM!

Saadet Partisi Terme Belediye Başkan Adayı Ali Yüksel şöyle konuştu; "Terme'de en büyük sorun olan işsizliği, istihdam alanları oluşturarak, iş adamlarına fırsatlar sunarak aşacağız. Hep beraber kazanacağız, Termemiz kazanacak. Gencimiz doğduğu yerde doyacak. İşi olan kardeşim her türlü ihtiyacını Termemizde bulacak, bir akşam yemeği için ilçe ilçe gezmeyecek, Termemizde her güzelliği bulacak." N. Alper CABBAR

KAYNAK : https://www.hedefhalk.com/haber/kimin-parasini-kime-vermiyorlar-1552735

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!
BABAOCAĞINA ACI HABERİ ULAŞTI!
BABAOCAĞINA ACI HABERİ ULAŞTI!