Ali YÜKSEL Termede BÜYÜK TERME MİTİNGİ ile bir ilke imza attı.
Advert
Advert
Advert

Ali YÜKSEL Termede BÜYÜK TERME MİTİNGİ ile bir ilke imza attı.

Termede Saadet Partisinin Belediye Başkan adayı Av.Ali YÜKSEL 25 Mart Pazartesi saat 11.30 yaptığı mitinge yoğun ve coşkulu bir kalabalık katıldı. Ali YÜKSEL konuşmasında yoğun bölümünü projelerine, istihdama ve Gençliğe ayırdı.

Ali YÜKSEL Termede BÜYÜK TERME MİTİNGİ ile bir ilke imza attı.
Bu içerik 2792 kez okundu.

Ali YÜKSEL; Kavgadan sataşmadan iftiradan uzak yeni ufuklar yeni umutlar için çalışıyoruz. Saadet Partili, Ak Partili, Cumhuriyet Halk Partili, İyi partili, Milliyetçi Hareket Partili, Büyük Birlik, Demokrat Partili tüm kesimden  kardeşlerimin desteği ile Özlene bir Terme için yola çıktık. Gönüllere dokunduk bu karşılığı tüm Termeli kardeşlerimden gördük işte bu meydan, bu umudun, bu samimiyetin eseri. Bu alanı hınca hınç dolduran, bu muhteşem kalabalık ile Terme tarihine damga vuran tüm kardeşlerimi muhabbet ve sevgi ile kucaklıyorum.

Ben bu toprakların bu ovanın evladıyım, dedemiz atamız bu topraklarda, bu topraklarda doğdum, burada okudum, bu şehrin sayesinde  bu terbiye ile yüksek ilimler yaptım, Türkiyenin en büyük  belediyesinde Termeli hemşerilerime yakışır bir şekilde kimsenin kalbini kırmadan, kimseyi azarlamadan hiç kimseyi hor görmede, hiçbir maddi çıkar beklemeden  onurumla ve şerefimle bildiğiniz Ali Yüksel olarak 23 yıl görev yaptım. İnşallah bu kardeşiniz Termeye vefa borcunu önce Allahın izni, sonra sizin sizlerin desteği ile ödeyecektir.

Bu sebeple tüm alt yapıları hazır tamamen bize ait olan 5 yıldızlı 55 projemizi 2 ay sizlerle paylaştık.

İlk önceliğimiz istihdam işsizliktir, 10 yıl öne 77bin olan nüfusumuz bu gün 72bine düşmüştür. Terme göç vermektedir göç. Gençlerimiz gurbete gitmek zorun kalıyor. Biz gelince göç veren yere güç vereceğiz.

Şimdi duyuyoruz ki istihdam sorunun  çözeceğiz diyorlarmış, kardeşlerim  Termedeki işsizlik sorunu yenimi akılınıza geldi. Termenin dertlerini örtbas etmek için başka gündenler ortaya atamazsın, bu sorunları çözeceksin, nerdeydiniz bugüne kadar. İşte bu sorunları çözmek için geliyoruz, bizim Terme derdimiz Terme sevdamız var. Bu makamlarda derdin Terme olacak kardeşim Terme, hizmet olacak derdin.

Hedefimiz Gençlik, gençliğimize umut olacağız, aş olacağız iş olacağız. Terme Gençleşecek bizimle, GENÇ TERME GELİYOR GENÇ TERME. Termede istihdam için, Terme içinde ve dışında tüm yatırılmacıları Termeye çekeceğiz, 5 yılda 5000 kişilik istihdam için geliyoruz kardeşlerim.. Bu gün Termeli kardeşlerim başka il ve ilçelerdeki hizmetleri konuşuyor ya, inşallah bundan sonda başkaları Termeyi konuşacak, benim termeli kardeşim, sosyal kültürel ekonomik her türlü ihtiyacını Termede karşılayacak. Bundan sonra Terme konuşulacak Terme.

 Yapılmayan  tüm yollarımızın acil yapımına başlanacak. Hizmet adil ve hızlı bir şekilde tüm mahallelerimizde ulaşacak.

 Meydanlarda iktidar başka belediye başka olursa hizmet olmaz yalanını söylüyorlar. Bunu,  Termede bari söylemeyin Termede. 5 dönemdir, 25 yıldır iktidarla yönetilen Termenin hali ortada, Artık Termede bu tutmuyor, artık mızrak çuvala sığmıyor. Belediye işi dert işi dert, dert edineceksin çalışacaksın,  hak hukuk gözeteceksin.  

Kıymetli kardeşlerim;

Bu seçimin manifestosu prensipleri şunlar olacak;

Planlı ve Programlı çalışacağız,

Hizmeti reklam olsun diye değil vatandaşın sıkıntı giderilsin diye yapacağız.

İşi ehline vereceğiz, işe alımlarda liyakat ve ehliyet esas alınacak

Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz

Kaynaklar vatandaşı huzurunu ve refahını sağlamak için kullanılacak

Bize emanet edilen kaynaklara yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Milletim alına, terine sahip çıkacağız.

Partizanlık  aslaaa yapmayacağız. Benim Termeli kardeşim;  benim  belediyede, siyasette adamım yok işim görülmez aslasaa demeyecek. Tüm kardeşlerim  geleceğe güvenle bakacak.

Kapımız her zaman ve herkese açık olacak, kapalı kapılar ardında çalışmayacağız.

Hizmetlerimiz, doğru, hızlı ve estetik olacak, israf ve yolsuzluğa asla geçit vermeyeceğiz.

Hesap verilebilir ve şeffaf olacağız

Belediye yönetiminde Termeli kardeşim söz sahibi olacak, Termeyi siz yöneteceksiniz kardeşlerim siz, başkalarının talimatıyla, keyfiyle yönetim olmayacak.

Herkesin derdi ile dertleneceğiz. Bu belediyenin sorunu değil demeyeceğiz.

İmar meselelerinde haksız rant sağlamayacağız

Yeni imar alanları oluşturacağız

Her konuda adil olacağız. Adalet en önemli prensibimiz olacak.

Benim sizlere hizmet etmekten başka hiçbir gayem yoktur. Ben termeye ve sizlere sevdalıyım, kardeşliğe birliğe ortak olun Termeyi birlikte yönetelim kardeşlerim.

Sizden biri olan Termenin bir köyünde yetişip büyüyen  Ali Yüksel kardeşinize  destek olun,  kardeşliğe huzura ortak olun,

Ayrım yapan, tepen bakan, garibanı öteleyenlerle değil, sizden biri rahmetli hacı Yusuf torunu, hafız Yüksel'in evladı,  Saadet partisi adayı  Ali YÜKSEL' in üstüne mührü vurmanızı istiyorum kardeşlerim. Allah mahcup etmesin Allah yar ve yardımcımız Allaha emanet olun çok kıymetli kardeşlerim


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ibrahim Semiz     0000-00-00 Inşallah bu kez hayırlı olacak Ali Yüksel Başkan olacak Termeye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Terme hocasını uğurladı! Kurra Hafız Niyazi Kasapoğlu toprağa verildi
Terme hocasını uğurladı! Kurra Hafız Niyazi Kasapoğlu toprağa verildi
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!