Dörtyol'da Başkan Ali YÜKSELSesleri Yankılandı
Advert
Advert
Advert

Dörtyol'da Başkan Ali YÜKSELSesleri Yankılandı

27 Mart Çarşamba akşamı Terme Yenidoğan ve Yunus Emre mahallelerinde miting düzenleyen Ali YÜKSEL muhteşem bir kalabalığa hitap etti.

Dörtyol'da Başkan Ali YÜKSELSesleri Yankılandı
Bu içerik 2046 kez okundu.
27 Mart Çarşamba akşamı Terme Dörtyolda Yenidoğan ve Yunus Emre mahallelerinde miting düzenleyen Ali YÜKSEL muhteşem bir kalabalığa hitap etti.
    Çok önemli açıklamalarda bulunan Ali YÜKSEL mahalle halkının sorunlarını tek tek tespit ettik en kısa zamanda çözeceğiz, istihdam için iş aş için geleceğiz, mağdur ailelerimize Sosyal kart projemizle geliyoruz.
Birileri kaynak soruyor, iktidar olamadan nasıl olacak diyor, biz bunlara hadi ordan;  hadi ordan diyorum, bu yalanları Termede bari söylemeyin, 25 yıldır iktidarla yönetilen Belediyenin Termeye ne verdiği ortada, artık bu karalama ve iftira kampanyaları Termede tutmuyor, kimi getirirseniz getirin, ne konuşursanız konuşun, ki artık mızrak çuvala sığmıyor, Terme Ali YÜKSEL diyerek kararını verdi.
    Biz geldiğimizde tüm kesimden kardeşlerimiz gülecek, hizmet gelecek, adil ve şeffaf belediyecilik gelecek, Yaşlı, Engelli kardeşlerimizi mutlu edecek hizmetlerimiz gelecek. Sosyal projelerimizle gencimiz işçimiz memurumuz tük kesimden kardeşim mutlu olacak. Termeli termede kazanacak Termede harcayacak ve Allahın izni ile artık bu bölgede Terme konuşulacak Terme.
    Sevgili kardeşlerim ayrıca önemli hizmeti sizlerle paylaşıyorum, biz geldiğimizde Şehit ve Gazi ailelerimizin sosyal kültürel ihtiyacını karşılayacak, şehir merkezinde GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİ LOKALİ yapılacaktır. Bu cennet vatanın uğruna canlarını vermiş aziz şehitlerimize minnet borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz ama en azından ailelerimizle her daim beraber olabilmek için bu lokal ihtiyacını karşılayacağız.
    Kıymetli kardeşlerim Allahın izni ve sizlerin desteği Termeyi beraber yöneteceğiz. Kimse siyasi adam hatırlı şahıs aramadan belediye girecek her derdini anlatacak ve Çözüm bulacak çözüm.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Terme hocasını uğurladı! Kurra Hafız Niyazi Kasapoğlu toprağa verildi
Terme hocasını uğurladı! Kurra Hafız Niyazi Kasapoğlu toprağa verildi
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!
Meteoroloji'den Samsun'a peş peşe uyarılar!