Siyaset değil, güler yüz seçimi kazanacaktır
Advert
Advert
Advert

Siyaset değil, güler yüz seçimi kazanacaktır

Saadet Partisi Terme Belediye Başkan Adayı Av. Ali Yüksel, seçmene son mesajını verdi; "Termelim sandık başında 5 yılın için 5 dakika düşün. Dolu dolu hizmet, güler yüz ve samimiyet istiyorsan oyun Ali Yüksel'e olsun" dedi

Siyaset değil, güler yüz seçimi kazanacaktır
Bu içerik 1494 kez okundu.

Saadet Partisi Terme Belediye Başkan Adayı Av. Ali Yüksel, 3 aylık bir saha çalışmasının sonuna geldiklerini, çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmamaya çalıştıklarını kaydetti.

"Toplantılarda, sohbetlerde ve mitinglerde, Terme'ye olan sevdamızı, dertlere ve sorunlara çare var dediğimiz projelerimizi anlattık" diyen Yüksel, "Şehir merkezinden kırsala, köylümüzden çok büyük destek gördü. İnşallah 31 Mart akşamı hep birlikte muhteşem bir zafere imza atacağız" dedi.

KİRLİ SİYASET YAPMADIK!

Saadet Partili Ali Yüksel, şöyle konuştu; "Kirli siyasete, iftira ve karalamalara aldırmadan, nezaket ve sevgi dolu üslubumuzu bozmadan her noktada belediyecilik anlayışımızı, projelerimizi ve Terme sevdamızı anlattık. Her lafa cevap vermedik, gelin Termemiz için projeleri konuşalım dedik. Gençliğe, istihdama, yola, imara, kaynağa, sosyal yaşama, köy şantiyelerine, şehir düzenlemesine, engelli kardeşlerimize destek, gazi ve şehit ailelerimize minnet borcumuz var dedik. Çocuklarımıza gelecek, alt yapı, park bahçe, modern ve yaşanabilir bir Terme dedik. 5 yıldızlı 55 projemizi aylar önce ortaya koyduk.

3-5 KİŞİNİN DEĞİL 72 BİNİN BAŞKANI

Şeffaf ve adil, hesap verilebilir bir yönetim, halkın ayağına gidip sorunları yerinde tespit eden bir yönetim olacağız dedik. Güler yüz, hoş görü ve samimiyetle kimse bizim kapımıza gelirken aracı aramayacak, kapımız her daim açık olacak. Devletimizin verdiği, milletin ödediği her kuruşa yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Genel siyasetten uzak, 3-5 kişinin, etkili yada yetkili kişilerin değil, 72 bin Termeli kardeşimin başkanı olacağız." N. Alper CABBAR

KAYNAK : https://www.hedefhalk.com/haber/siyaset-degil-guler-yuz-secimi-kazanacaktir-1556767

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İşte kademe kademe normalleşme süreci
İşte kademe kademe normalleşme süreci
MEB duyurdu: Liselerde sınavlara yeni düzenleme
MEB duyurdu: Liselerde sınavlara yeni düzenleme