Büyük Atlas’tan Terme’ye Bin 500 Kişilik Düğün Salonu
Advert
Advert
Advert

Büyük Atlas’tan Terme’ye Bin 500 Kişilik Düğün Salonu

Büyük Atlas Yemek Fabrikası sahibi Oğuzhan Duran, kısa bir süre önce sektörel değişime gideceğini vurgulayarak ilçeye yeni yatırımların yapılması gerektiğini ifade etmişti. İş adamı Oğuzhan Duran yaptığı açıklamada, bin ve 500 kişi kapasitesi olan toplam

Büyük Atlas’tan Terme’ye Bin 500 Kişilik Düğün Salonu
Bu içerik 3372 kez okundu.

Terme’ye 8 yılda çeşitli yatırımlar yapan Büyük Atlas Yemek Fabrikası sahibi Oğuzhan Duran, şehir merkezine konumlandırdığı yeni düğün salonu projesine ilk kazmayı vurdu.

Terme Vizyon Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan iş adamı Oğuzhan Duran, milliyetçilik ruhuyla tüm ticaretini ilçede gerçekleştirdiğini ve 8 yıl içerisinde Terme’ye 6 milyon liralık yatırım yaptığını da belirtti.

Türkiye’ye yapılan ekonomik saldırı sebebiyle ortaya çıkan ekonomik krizden tüm iş dünyasında olduğu gibi Büyük Atlas Yemek Fabrikası’nın da ciddi zarar aldığını vurgulayan Oğuzhan Duran, “Mücadeleden asla vazgeçmedik. Yüce Rabbime şükürler olsun ki derin yaralar almış olsak da şirketimizi gayrimenkul satışlarımızla dimdik ayakta tutmayı başardık. Kısa süreli olan ekonomik sarsıntımızı atlattık ve ayakta durmayı başardık. Bu süreçte bizim iyiliğimizi düşünen değerli dostlarımız olduğu kadar kötülüğümüzü düşünen art niyetli insanlarda vardır. Ama biz tüm bunlara rağmen Büyük Atlas olarak dimdik ayaktayız, gururla ilçemize yatırım yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Terme’ye Yeni Yatırımlar

Yaşanan ekonomik sıkıntılar sonrasında tekrar yatırım yapma gücüne sahip olduklarını da ifade eden iş adamı Duran, ilçenin büyük eksiği olarak gördüğü düğün salonu projesine başladı.

Terme Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’na 8 dakikalık yürüme mesafesinde olan bölgede bir adet bin kişilik, bir adet 500 kişilik düğün salonu projesi hakkında konuşan Duran, “01 Mayıs 2020 tarihinde düğün sezonuna yetişecek şekilde çalışmalarımıza başladık. Bölgede eşi benzeri olmayan bir düğün salonu inşa edeceğiz. Toplam yatırım değeri 2 milyon 500 bin lira olan projemizde katkılarından dolayı Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a, Terme Belediyesi Başkan Yardımcısı Kemal Alemdar’a, Büyükşehir Meclis Üyeleri Hayrettin Akkuş ve Mümin Ertan’a, Belediye Meclis Üyelerine, Terme Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar’a, iş adamı Kasap Mustafa Alemdar’a, Gıpta İnşaat sahibi Levent Senyurt’a, Terme Halk Bankası Şube Müdürü ve tüm ekibine Terme halkı adına sonsuz şükranlarımı sunarım” şeklinde konuştu.

KAYNAK : http://www.termevizyongazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=501

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAMSUN’DA İKNA SONUCU 8 BİN KİŞİ AŞI OLDU
SAMSUN’DA İKNA SONUCU 8 BİN KİŞİ AŞI OLDU
Samsun'da vaka sayılarında düşüş sürüyor
Samsun'da vaka sayılarında düşüş sürüyor