Termeli kadınlardan 8 Mart'ta anlamlı hareket
Advert
Advert
Advert

Termeli kadınlardan 8 Mart'ta anlamlı hareket

Termeli kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek, şartlar ne olursa olsun "Mehmetçiğin yanındayız" mesajı verdi.

Termeli kadınlardan 8 Mart'ta anlamlı hareket
Bu içerik 1919 kez okundu.
Terme Belediyesi ve AK Parti İlçe Başkanlığı öncülüğünde 8 Mart Dünya kadınlar Günü'ne özel gerçekleştirilen programda; Terme Belediyesi'nin kadın meclis üyeleri, Terme Belediyesi kadın çalışanları ve AK Parti İlçe Kadın kolları temsilcilerinden oluşan heyet, İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek, görevli askerlere ve komutanlara Türk Bayrağı ve Kur'an-ı Kerim hediye etti.
 
TERMELİ HANIMLAR MEHMETÇİĞİN YANINDA
Heyetle birlikte Jandarmayı ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Bu anlamlı günde ilçedeki kadınlarımızdan gelen talepleri de dikkate alarak, yine bu zor günlerde mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu göstermek istedik. TSK ve Jandarma teşkilatı bizim vazgeçilmezimiz. Rabbim ayaklarına taş değdirmesin. Ülkenin birliği ve beraberliği için, ezan dinmesin, bayrak inmesin diye canlarını hiçe sayarak görev yapan Mehmetçiğimiz var. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi bu ülkede şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmayacaktır. Bu vesile ile bu özel günlerini askerlerimizin yanında olduğunu göstermek için ayıran kadınlarımıza tekrar teşekkür eder ve dünya kadınlar günlerini kutlarım." dedi.
 
JANDARMA'DAN KADINLARA SÜRPRİZ
8 Mart'a bu özel günü kendilerine ayırdıkları için Termeli kadınlara teşekkür eden İlçe Jandarma Komutanı Eren Dede, hanımların anlaımlı hareketine anında bir sürprizle cevap vererek, tüm hanımlara çiçek taktim etti.
 
Programa Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın yanı sıra Terme Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Çakır, AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim Ar, Terme AK Parti İlçe Kadın Kolları ve Terme Belediyesi'nin kadın çalışanları katıldı.
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İşte kademe kademe normalleşme süreci
İşte kademe kademe normalleşme süreci
MEB duyurdu: Liselerde sınavlara yeni düzenleme
MEB duyurdu: Liselerde sınavlara yeni düzenleme