Muhtar mahallesini "drone"la takip etti
Advert
Advert
Advert

Muhtar mahallesini "drone"la takip etti

Terme ilçesine bağlı Akçaykaracalı Mahalle Muhtarı Musa Şen, İçişleri Bakanlığı tarafından hafta sonu sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından mahallesini "drone"la takip etti.

Muhtar mahallesini
Bu içerik 3655 kez okundu.

Terme ilçesine bağlı Akçaykaracalı Mahalle Muhtarı Musa Şen, İçişleri Bakanlığı tarafından hafta sonu sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından mahallesini "drone"la takip etti.

Şen, tüm dünyada ve Türkiye'de etkisini gösteren koronavirüs salgınında mahallesindeki ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidermek için çaba gösterirken özellikle 65 yaş üstü vatandaşların evlerinde kalmaları için her gün mahallede yaşayan yaşlıları ziyaret ediyor.

İhtiyaç listelerini alarak ilçe merkezinden ihtiyaçları karşılayarak mahalleliye teslim eden ve emekli maaşını çekecek olanların da maaşlarını çekerek ellerine teslim eden Şen, mahallesinin kendisi için büyük önem taşıdığını söyledi.

Yasağa uyulup uyulmadığını kontrol için "drone"la denetim yapan Şen, "Mahallemde 65 yaş üstü insanlarımızın evde kalmaları için hizmet etmeye ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle de mahalleyi drone ile takip edip sokağa çıkan olmadığından emin oldum. İnşallah ülke olarak bu zorlu günleri hep birlikte en kısa sürede atlatacağız." diye konuştu.

KAYNAK : https://www.haberler.com/muhtar-mahallesini-drone-la-takip-etti-13139629-haberi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İşte kademe kademe normalleşme süreci
İşte kademe kademe normalleşme süreci
MEB duyurdu: Liselerde sınavlara yeni düzenleme
MEB duyurdu: Liselerde sınavlara yeni düzenleme