İYİ Parti Terme İlçe Başkanı Ata Sefer Ayyıldız'dan Seferberlik Çağrısı
Advert
Advert
Advert

İYİ Parti Terme İlçe Başkanı Ata Sefer Ayyıldız'dan Seferberlik Çağrısı

Evcispor'un tehlike ile ilgili paylaşımı sonrasında bir açıklama da İYİ Parti Terme İlçe Başkanı Ata Sefer Ayyıldız'dan geldi. Ayyıldız, seferberlik çağrısında bulunarak, çözüm formülleri bulunması gerektiğini söyledi

İYİ Parti Terme İlçe Başkanı Ata Sefer Ayyıldız'dan Seferberlik Çağrısı
Bu içerik 19575 kez okundu.

Bölgesel Amatör Lig'e katılamama tehlikesi ile karşı karşıya olan Evcispor'un paylaşımı sonrasında bir açıklama da İYİ Parti Terme İlçe Başkanı Ata Sefer Ayyıldız'dan geldi. Ayyıldız, "İlçemizin birçok önemli marka değeri bulunmaktadır. Bunlardan ikisi hiç şüphesiz Termesporumuz ve Evcisporumuzdur" dedi.

SEVİNÇLER ÖRSELENDİ
Sporda temsiliyetin İlçenin her anlamda atılımına ve dışarıya açılmasına büyük katkı sağlayacağını dile getiren Ayyıldız, "Özellikle Evcisporumuz son 3 sezonda oluşturduğu başarılı grafik sonucunda bizleri Bölgesel Amatör Lig’de temsil noktasına ulaştı. Ancak geçtiğimiz günlerde aldığımız üzücü bir haber bu sevincimizin örselenmesine neden olmuştur"diye konuştu. 

BİLİNMEZLE KARŞI KARŞIYA
Evcispor'un son 3 sezonda elde ettiği başarının Bölgesel Amatör Lig’de temsil noktasına ulaştırdığını duli getiren Ayyıldız, "Evcispor'un bu başarısında büyük katkısı bulunan Başkanımız Eray Yıldırım’ın istifası kulübü bir bilinmezle karşı karşıya kalmasına neden olmuştur. Dolayısıyla başarıların artmasıyla birlikte üst liglere atılan adımlar ekonomik ihtiyaçların da büyümesine neden olmaktadır" dedi. 

'ÇÖZÜM FORMÜLLERİ OLUŞTURULMALI' 
Termeli olarak bu başarıya rağmen Evcispor'un yalnız bırakılması kendilerini üzdüğünü dile getiren Ayyıldız, "Evcispor'un durumu Termeli olarak bizleri üzmektedir. dolayısı ile Termemizin bu güzel temsiliyetinin heba olmaması adına ilçemizi yönetenlere Evcisporumuz özelinde ilçemizin temsiliyeti için seferberlik çağrısında bulunuyorum. Gerekirse Termesporumuzu da içine alacak şekilde çözüm formülleri oluşturulması isabetli bir karar olacaktır" şeklinde konuştu. 

'BU AKIBETE SON VERİLMELİ'
Termenin amatör liglerde bile temsil edilmesi kendilerini son derece üzen bir gerçek olduğuna vurgu yapan Ayyıldız, "Önemli bir başarı ortaya koyarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkan takımımıza destek olmak bize Termeli olmanın yüklediği bir sorumluluktur. Terme Belediyemiz başta olmak üzere ilçemizin tüm imkânları seferber edilerek ilçe tarihimize kötü bir not düşecek bu akıbete son verelim. Bu vesileyle bir süredir Covid-19 tedavisi gören Termespor kulüp başkanımız Ercan Kaya’ya da Allah’tan acil şifalar diliyorum" diye konuştu. 

KAYNAK : https://www.hedefhalk.com/haber/iyi-parti-terme-ilce-baskani-ata-sefer-ayyildizdan-seferberlik-cagrisi-1643014

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAMSUN’DA İKNA SONUCU 8 BİN KİŞİ AŞI OLDU
SAMSUN’DA İKNA SONUCU 8 BİN KİŞİ AŞI OLDU
Samsun'da vaka sayılarında düşüş sürüyor
Samsun'da vaka sayılarında düşüş sürüyor