Samsun Birlikte Başardı! İşte İlk Paylaşımlar...
Advert
Advert
Advert

Samsun Birlikte Başardı! İşte İlk Paylaşımlar...

Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Samsun’dan Trabzon’a kaydırılma kararı sonrası siyasetin zirvesi harekete geçti. Konu Ulaştırma Bakanına kadar ulaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan "Bölge müdürlüğümüz Samsun’da kalacak" dedi.. işte ilk payla

Samsun Birlikte Başardı! İşte İlk Paylaşımlar...
Bu içerik 7815 kez okundu.

HedefHalk Gazetesinin haberine göre, 

Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Samsun’dan Trabzon’a kaydırılma kararı sonrası siyasetin zirvesi harekete geçti. Konu Ulaştırma Bakanına kadar ulaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan "Bölge müdürlüğümüz Samsun’da kalacak" dedi.

iŞTE İLK PAYLAŞIMLAR;

Erhan Usta mecliste yaptığı konuşmada "Samsun giderek kan kaybediyor, giderek fakirleşiyor. Samsun'a sahip çıkılması gerekiyor. Dün Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü kapatıldı, Trabzon'a bağlandı. Samsun'un bu kadar sahipsiz olmaması gerekir. Samsun'a sahip çıkılması gerekir" dedi.

SAMSUNLULAR ÇAĞRI YAPTI
Usta'nın mecliste yaptığı bu konuşmanın ardından Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün kapatılmaması ve Trabzon'a taşınmaması için sivil toplum örgütleri ve Samsunlular sosyal medya sayfalarından çağrılarda bulundu. Yapılan çağrılar ve girişimler üzerine Samsun Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün Trabzon'a kaydırılması engellendi.

Usta sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; "Bugün TBMM Genel Kurulunda, Samsun Telekom Bölge Müd. kapatılarak, Trabzon’a taşınmasını gündeme getirmemizden birkaç saat sonra bu yanlıştan dönülmüştür. Onlar çıkmasa da biz Samsun’a sahip çıkmaya ve her yanlışınızda karşınızda olmaya devam edeceğiz." dedi.

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu;

"Değerli hemşehrilerim; Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü daha önce olduğu gibi şehrimiz merkezli olarak hem sizlere ve hem de çevre illerimize hizmet vermeye devam edecektir. 

19 yıldır gayretle Samsun için çalıştık. Bundan sonra da şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Süreçte başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan olmak olmak üzere, sayın milletvekillerimize ve özellikle Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'na teşekkür ediyorum."

 

Ankara Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİYAD) Genel Başkanı Osman Yılmaz;

"Sayın Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan Türk Telekom Müdürlüğünün Samsun'dan Trabzon'a alınacağı hususuna müdahale ederek Samsunda kalmasını sağlamıştır. Bu ilgi ve alakasından dolayı Samsun halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz."

 

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan;

"Samsun hassasiyetlerine önem veren kıymetli Samsunlular, bu konuda başta kıymetli Çiğdem Karaaslan hanımefendiye ve tepki koyan ve emek veren herkese teşekkür ediyorum.

Lakin inşaAllah sadece Bölge Müdürlüğü adı ile bırakılıp, bütün donatıların arka planda taşınması söz konusu olmaz.

Bunun da takipçisi olmak durumundayız."

 

Öz Sağlık Sen Samsun İl Başkanı Köksal Sarı;

"Değerli Samsunlular; hep birlikte verdiğimiz mücadele ve bu kentin haklarının aranması için gösterilen duruş sonuç verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın danışmanı şu an müjdeli haberi verdi.

Telekom Bölge müdürlüğü Trabzon’a gitmiyor. Samsun’da kaldı."

 

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanvekili Savaş Kiraz;

"TÜRK TELEKOM Samsun Bölge Müdürlüğü’nün kapatılarak, Samsun’un,Trabzon Bölge Müdürlüğü’ne bağlanma kararı iptal edildi!!!

SONUÇ! Demek ki tepki verilirse hak aranırsa sonuç hayırlı oluyor."

 

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven;

"Tüm Samsun Sevdalıları bilsin ki bu şehirde birlik olduktan sonra başaramayacağımız hiçbir konu yok ve gelen resmi açıklamaya göre Türk Telekom Bölge Müdürlüğümüz SAMSUN'umuzda hizmete devam edecektir. Ve bilsin ki bu şehre kim gizli düşmanlık yapıyor ise bir gün yaptıkları planlarda kendileri kaybedecektir."

KAYNAK : https://www.hedefhalk.com/haber/samsun-birlikte-basardi-iste-ilk-paylasimlar-1648045

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ölüme yürüyen kahraman: Ömer Halisdemir
Ölüme yürüyen kahraman: Ömer Halisdemir
1 Temmuz itibariyle Türkiye'nin normalleşme sürecine girmesiyle birlikte sahiller dolup taştı.
1 Temmuz itibariyle Türkiye'nin normalleşme sürecine girmesiyle birlikte sahiller dolup taştı.